Legyen a partnerünk!
LEGYEN A PARTNERÜNK

Regisztráció céges partnerek számára!

Kizárólag adószámmal rendelkező vállalkozások számára!

Kizárólag olyan partnerek jelentkezését várjuk itt, akik még NEM szerződött partnerei cégünknek!

Gondnok

Műszaki osztályunkra, csapat bővítés céljából GONDNOK MUNKATÁRSAT keresünk!

Feladat:

  • Ingatlanok külső területének tisztán tartása, rendezettségének fenntartása.
  • Az épületben adódó műszaki hibák jelentése és javítása.
  • Karbantartó kollégák munkájának segítése és támogatása.

Munkavégzés helye: A Baromfiudvar 2002 Kft. depói.

Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárás:

  • B" kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, precíz, pontos önálló munkavégzés, igényesség

Amit nyújtunk:

  • stabil munkahely
  • bejelentett munkaviszony
  • korrekt bérezés
  • kiváló csapatszellem

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

(pdf, doc, docx)

Érdeklik az áraink?

LEGYEN A PARTNERÜNK!

Kapcsolatba lépne üzletkötőinkkel?

ELÉRHETŐSÉGEINK

Receptajánló

RECEPTJEINK
Pályázat