Legyen a partnerünk!
LEGYEN A PARTNERÜNK

Regisztráció céges partnerek számára!

Kizárólag adószámmal rendelkező vállalkozások számára!

Kizárólag olyan partnerek jelentkezését várjuk itt, akik még NEM szerződött partnerei cégünknek!

Területi képviselő

Cégünk élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozik.  Az elmúlt 18 év alatt az igényes, minőségi nagykereskedelmi tevékenységünknek köszönhetően a Baromfiudvar 2002 Kft. a kelet – magyarországi gasztronómiai, közétkeztetési piac meghatározó szereplőjévé nőtte ki magát. Cégünk sikeres működésének, s fejlődésének kulcsa a magas szintű szolgáltatásnyújtás, melynek középpontjában vevőink igényei állnak. Vállalatunk 7 megyét átfogó - Hajdú –Bihar, Szabolcs –Szatmár Bereg, Borsod – Abaúj – Zemplén, Heves, Békés, Jász- Nagykun Szolnok Megye - ellátási területein van jelen.
Az elmúlt évtized során óriási fejlődésen mentünk keresztül, ezért

bővülő feladatainak ellátására,

Hajdú - Bihar megyébe

Területi képviselőt keresünk.

Várjuk Önt egy 19 éves múlttal rendelkező eredményesen működő „csapatba”!

Amit ajánlunk:

  • Szolgálati autó, telefon, tablet
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Egy stabilan fejlődő vállalat által nyújtott biztos háttér
  • Családias hangulat

Feladatok:

  • A vevők, túraterv szerinti, rendszeres látogatása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Vevőigények felmérése, folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Új potenciális partnerek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok készítése
  • Értékesítés, rendelésfelvétel
  • Forgalmi elvárások teljesítése az előírt tervek szerint
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Sikeres területi képviselői gyakorlat (1-3 év)
  • Korrekt, élő kapcsolatrendszer Hajdú-Bihar megyében
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, internet alkalmazások)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolattartó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • élelmiszer kereskedelemben/ és vagy gastro területen szerzett területi képviselői gyakorlat

(pdf, doc, docx)

Érdeklik az áraink?

LEGYEN A PARTNERÜNK!

Kapcsolatba lépne üzletkötőinkkel?

ELÉRHETŐSÉGEINK

Receptajánló

RECEPTJEINK
Pályázat