Legyen a partnerünk!
LEGYEN A PARTNERÜNK

Regisztráció céges partnerek számára!

Kizárólag adószámmal rendelkező vállalkozások számára!

Kizárólag olyan partnerek jelentkezését várjuk itt, akik még NEM szerződött partnerei cégünknek!

Raktáros- rakodó

Debreceni hűtőházi raktárunkba bővülő feladatainak ellátásra,
raktárosi munkakörbe
várjuk mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Feladatok:

  • A beérkező áru mennyiségi és minőségi átvétele
  • betárolás, készletre vétel
  • túraösszesítő, túrarend szerinti összeszedés, komissiózás
  • A bizonylat alapján az összekészített áru visszaellenőrzése a kiadás előtt
  • a túrából visszaérkező göngyöleg és visszáru elszámolása bizonylati fegyelem betartása, eltérés esetén egyeztetés a műszakvezetővel
  • normál napi raktári rend biztosítása, felkészülés az esti áruk fogadására, a műszakok átadása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagy munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság a kihívásokra
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Utazási költség 100%-os támogatása
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Rendszeres tanulási, képzési lehetőségek
  • Kihívás és fejlődési lehetőség

Előnyök:

  • A raktári tapasztalat a mélyhűtött/ előhűtött/ szárazáru élelmiszer nagykereskedelemben

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.

(pdf, doc, docx)

Érdeklik az áraink?

LEGYEN A PARTNERÜNK!

Kapcsolatba lépne üzletkötőinkkel?

ELÉRHETŐSÉGEINK

Receptajánló

RECEPTJEINK
Pályázat