Legyen a partnerünk!
LEGYEN A PARTNERÜNK

Regisztráció céges partnerek számára!

Kizárólag adószámmal rendelkező vállalkozások számára!

Kizárólag olyan partnerek jelentkezését várjuk itt, akik még NEM szerződött partnerei cégünknek!

Sofőr

GÉPJÁRMŰVEZETŐ POZÍCIÓ MÁLYI

A Baromfiudvar 2002 Kft. a kelet-magyarországi gasztronómiai és közétkeztetési
szegmens piacvezető szereplőjeként szolgálja ki Partnereit. Büszkék vagyunk logisztikai
csapatunk minden tagjára, hiszen sofőreink azok, akik napi közvetlen kapcsolatot
ápolnak Vevőinkkel.

Ha Te is szeretnéd egy modern gépjárműparkkal rendelkező nagyvállalatnál nyomni a
gázpedált, egy fantasztikus csapat* tagjaként, ráadásul nem okoz problémát a korai
ébredés, akkor könnyen meglehet, hogy TE vagy a mi emberünk!

Munkavégzés helye:

a Baromfiudvar 2002 Kft. MÁLYI DEPÓJA és annak kiszolgálási területe.
Feladatok:
• a mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak
megfelelően a 7,5 - 12 tonna közötti tehergépjárművek vezetése;
• a gépjárművek rendszeres ápolása, tisztán tartása, a gépjármű működési zavarainak,
hibáinak jelentése;
• a megrendelt áruk kiszállítása meghatározott túraútvonalon a partnerek részére;
• beszállítások, visszáruval kapcsolatos feladatok teljesítése;
• készpénz és bankkártya terminál kezelése;
• egyéb adminisztratív feladatok ellátása;
• hajnali munkakezdés!

Elvárások:

• „C” kategóriás jogosítvány
• GKI kártya
• digitális tachográf kártya
• empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
• precizitás, pontos munkavégzés, problémamegoldó készség
• terhelhetőség

Előny:

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• emelőhátfal-kezelői vizsga.
Amit kínálunk:
• főállású munkaviszony
• kiemelkedő bérezési rendszer;
• vidékről bejáróknak100% utazási költségtérítés
• fiatal, modern gépjárműpark, stabil műszaki háttér
• céges bulik, csapatépítők, családbarát rendezvények
• piacvezető cég által nyújtott stabil háttér, biztonság.

Amennyiben olvasás után felkeltettük érdeklődésed, kérjük, hogy KÜLDJ NEKÜNK
FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOT A

toborzas@baromfiudvar.hu e-mail címre, vagy küldd el jelentkezésed a https://www.baromfiudvar.hu/karrier/gepjarmuvezeto/ oldalon.

Amennyiben pályázatod megfelel elvárásainknak, megadott elérhetőséged egyikén
kapcsolatba lépünk Veled személyes meghallgatás céljából.

Megjegyzés:
fantasztikus csapat*: dolgozói elégedettségmérésünk eredményeként, kollégáink
véleménye alapján.

(pdf, doc, docx)

Érdeklik az áraink?

LEGYEN A PARTNERÜNK!

Kapcsolatba lépne üzletkötőinkkel?

ELÉRHETŐSÉGEINK

Receptajánló

RECEPTJEINK
Pályázat