Legyen a partnerünk!
LEGYEN A PARTNERÜNK

Regisztráció céges partnerek számára!

Kizárólag adószámmal rendelkező vállalkozások számára!

Kizárólag olyan partnerek jelentkezését várjuk itt, akik még NEM szerződött partnerei cégünknek!

Számlázó

Számlázó

SZÁMLÁZÓ - MÁLYI

A Baromfiudvar 2002 Kft. a kelet-magyarországi gasztronómiai és közétkeztetési szegmens piacvezető szereplőjeként szolgálja ki Partnereit. Bővülő feladatainak ellátására Mályi telephelyünkre Számlázó munkakörbe várjuk mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

Főbb feladatok:

• számlázási feladatok ellátása, számlaadatok ellenőrzése, szükség szerinti korrekciója

• számla reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés

• kapcsolattartás a partnerekkel

• sofőrök elszámoltatása

• analitikák vezetése

Elvárások:

• érettségi

• magas szintű Office ismeretek,

• önálló munkavégzés, problémamegoldó készség,

• gyorsaság, igényesség, precizitás,

• jó kommunikációs képességek, csapatjátékosság, alkalmazkodás,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• közgazdasági szakközépiskolai végzettség

• mérlegképes könyvelői képesítés

• SAP rendszer ismerete

• hasonló területen szerzett tapasztalt

• ajánlólevél korábbi munkáltatótól.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

• a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,

• nettó fizetési igény megjelölése.

Amit kínálunk:

• stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,

• korrekt, megbízható jövedelem, cafeteria juttatás,

• továbbképzés biztosítása,

• színvonalas munkakörnyezet,

• sokrétű, érdekes feladat,

• jó csapatmunka, céges rendezvények, családbarát intézkedések, programok.

Fényképes önéletrajz a toborzas@baromfiudvar.hu email címre,

vagy a https://www.baromfiudvar.hu/karrier/irodai-allasok/ oldalon keresztül.

Munkavégzés helye:

3434 Mályi, Kistokaji út 7.

(pdf, doc, docx)

Érdeklik az áraink?

LEGYEN A PARTNERÜNK!

Kapcsolatba lépne üzletkötőinkkel?

ELÉRHETŐSÉGEINK

Receptajánló

RECEPTJEINK
Pályázat