Legyen a partnerünk!
LEGYEN A PARTNERÜNK

Regisztráció céges partnerek számára!

Kizárólag adószámmal rendelkező vállalkozások számára!

Kizárólag olyan partnerek jelentkezését várjuk itt, akik még NEM szerződött partnerei cégünknek!

Számlázó-pénztáros

SZÁMLÁZÓ – PÉNZTÁROS MUNKATÁRS álláslehetőség

Jól érzed magad a számok világában? Ha a válaszod IGEN és munkát keresel, küldd el pályázatodat és csatlakozz a Baromfiudvar 2002 Kft. MÁLYI TELEPHELYÉNEK csapatához Számlázó - pénztáros munkatársként!

Feladatok:

  • számlázási feladatok ellátása, számlaadatok ellenőrzése, szükség szerinti korrekciója
  • számla reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • sofőrök elszámoltatása
  • analitikák vezetése
  • pénztárosi feladatok ellátása.

 Elvárások:

  • érettségi
  • magas szintű Office ismeretek,
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó készség,
  • gyorsaság, igényesség, precizitás,
  • jó kommunikációs képességek, csapatjátékosság, alkalmazkodás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • SAP B1 rendszer ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ajánlólevél korábbi munkáltatótól.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • nettó fizetési igény megjelölése.

Az ideális jelölt számára vállalatunk garantálja:

Szakmai fejlődés és karrierépítés lehetőségét;

Eredményorientált elismerésrendszert;

Egy stabilan fejlődő nagyvállalat által nyújtott biztos hátteret, hosszútávú munkalehetőséget;

Versenyképes juttatási csomagot, kiemelkedő bérezést;

Modern, inspiráló munkakörnyezet és kitűnő munkahelyi légkört;

Családbarát munkahelyet (cégünk hivatalosan is viseli a Családbarát munkahely védjegyet!)

Hatalmas céges bulikat, sport- és kulturális programokat, csapatépítőket;

Születésnapi ajándékot és sok más meglepetést év közben!

Ha izgalmas kihívásnak érzed ezt a pozíciót, és szívesen dolgoznál csapatunkban, akkor ne habozz! Küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: toborzas@baromfiudvar.hu, a következő jeligével a tárgy mezőben: „Számlázó-pénztáros!”

Szeretettel várjuk jelentkezésed!

#Állás #Munkalehetőség #Számlázó #Pénztáros #Gasztronómia #Élelmiszeripar #Baromfiudvar 2002 Kft.

(pdf, doc, docx)

Érdeklik az áraink?

LEGYEN A PARTNERÜNK!

Kapcsolatba lépne üzletkötőinkkel?

ELÉRHETŐSÉGEINK

Receptajánló

RECEPTJEINK
Pályázat